Organizując przyjęcie weselne chcemy, by nasi goście dobrze się bawili, byli najedzeni, zadowoleni i uśmiechnięci. Temu ostatniemu pomaga zorganizowanie dodatkowych atrakcji.

Ciężko zdecydować się na coś konkretnego.

W dzisiejszych czasach, kiedy na rynku pojawia się coraz więcej firm proponujących imponujący wachlarz atrakcji na przyjęcia, imprezy i uroczystości rodzinne, naprawdę ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Do wyboru mamy pokazy barmańskie, taneczne, iluzjonistów, rysowanie karykatur, własnoręczne wykonywanie księgi gości przy użyciu farb, pisaków lub wyklejanie zdjęć zrobionych przy pomocy aparatu typu polaroid. Fontanna czekoladowa, specjalny stół z grami dla dzieci i wiele, wiele innych. Wymieniać tak można bez końca.

atrakcji na przyjęcia, imprezy i uroczystości rodzinne

Pomysłów jest niezliczona ilość, a moda na główną atrakcję wesela zmienia się co sezon.

Jako doświadczona konsultantka zawsze staram się mieć przysłowiowego „asa w rękawie” i czymś nowym zaskoczyć Pary Młode, ale ten as pozostanie moją tajemnicą, którą zdradzę dopiero na spotkaniu. Tutaj skupię się na przykładach kilku atrakcji, jakie oferuje Hotel Rezydent.

Jak mówi staropolskie przysłowie „przez żołądek do serca”, dlatego też w pierwszej kolejności przywołuję propozycję Słodkich Bufetów, czyli tzw, Candy Barów. Jak łatwo się domyślić, w szczególności przypadają one do gustu najmłodszym, a na sam ich widok ślinka cieknie, bo przecież kto nie lubi słodyczy?

oferujemy Stół Wiejski

Dla nieco starszych miłośników mięsa oferujemy Stół Wiejski, na którym znajdują się między innymi takie pyszności jak swojski smalec z ogórkami kiszonymi, szynki wędzone przez Szefa Kuchni, czy pasztet z dziczyzny.

Hitem poprzedniego sezonu, zresztą wciąż aktualnym, była foto-budka, dlatego też nie mogło zabraknąć jej i w naszej ofercie. Zabawne fotografie uczestników przyjęcia, wykonywane zazwyczaj w szczycie dobrej zabawy, są świetną pamiątką z wesela – sprawdziliśmy i polecamy!