weselne podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców.

Jednym z ważniejszych punktów przyjęcia weselnego są podziękowania dla rodziców. Para Młoda zawsze bardzo dużo energii poświęca na wybór odpowiedniego prezentu, doboru słów, a nawet podkładu muzycznego. Każdy z tych elementów składa się na wyjątkowo wzruszającą chwilę, kiedy to cała uwaga gości skupia się na rodzicach Pary Młodej. Warto o tym pamiętać, ponieważ moment ten na długo zostaje w sercu i pamięci rodziców, którym zazwyczaj tak wiele zawdzięczamy.

niewielkich prezencikach dla swoich gości weselnych

Prezenciki dla gości weselnych.

Obok dekoracji kwiatowych, doboru odpowiedniej grafiki na winietkach, planu usadzenia gości, menu, koloru wstążek, wielkości i kształtu świec, rodzaju muzyki i wielu innych elementów, które są równie ważne, Para Młoda zawsze pamięta o niewielkich prezencikach dla swoich gości weselnych. Pomysły i wykonania są bardzo różne. Czasami jedynie symboliczne, a czasami zabawne, własnoręcznie wykonane, nawiązujące do pochodzenia lub zainteresowań Pary Młodej lub miejsca, w którym odbywa się przyjęcie weselne. Jest to przez każdego z gości doceniana forma podziękowania za przybycie na uroczystość ślubną i zabawę weselną oraz za okazane wsparcie w tak szczególnym dniu.

podziękowania dla organizatorów wesela

Podziękowania dla organizatorów.

Pamiętając o podziękowaniach dla rodziców oraz dla przybyłych gości, warto również zadbać o symboliczne podziękowanie wszystkim tym, bez których ten szczególny dzień nie byłby w pełni udany. Konsultanci ślubni, fotografowie, kosmetyczki, fryzjerzy, floryści, cukiernicy, kucharze, obsługa restauracji, obecna do samego końca trwania zabawy. Cały sztab ludzi, którzy nierzadko w wykonywaną przez siebie pracę wkładają ogromne podkłady energii, zaangażowania i serca. Dokładają wszelkich starań by Ten Dzień był jedyny w swoim rodzaju, niezapomniany i dopracowany w każdym najmniejszym szczególe. Oczywiście, zgodnie z zawartą umową, otrzymują wynagrodzenie za wykonaną pracę, ale warto pamiętać również o zwykłym, krótkim „Dziękuję”. Dobre słowo tak niewiele kosztuje, a jednocześnie tak wiele znaczy każdy z nas bowiem cieszy się, gdy jego starania zostają docenione. Pozostawienie pozytywnej opinii w Internecie, wysłanie maila z podziękowaniem lub wysłanie listu z rekomendacjami zajmuje jedynie kilka chwil.

Korzystając z okazji, z tego miejsca, w imieniu swoim i całego hotelowego zespołu, pragnę podziękować wszystkim Parom Młodym, dla których mieliśmy przyjemność organizacji uroczystości weselnej, za wszystkie miłe słowa, maile i listy z rekomendacjami. Dzięki tak licznym pozytywnym opiniom, jakie otrzymujemy, zyskujemy pokłady dobrej energii i zachętę do ciągłego udoskonalania naszej pracy. Jeszcze raz „Dziękujemy!”.

Jednocześnie, wszystkich tych, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem miejsca na organizację swojego przyjęcia weselnego, zachęcam do zapoznania się z otrzymanymi przez nas opiniami w zakładce „opinie z portali”. Nie jesteś pewny? Pozwól się przekonać !